Garantili Oto Yedek Parça / ASLAN KARDEŞLER OTOMOTİV

Otomotiv ve Yedek Parça sektörü firmalarından olan ASLAN KARDEŞLER OTOMOTİV 1985 yılında kurulmuştur. Bu 31 yıllık süreç içinde kalite,güven ve sınırsız hizmet anlayışından asla taviz vermemiştir.2006 yılına kadar faaliyetini İstanbul Gaziosmanpaşa'da sürdüren firmamız,2006 yılı sonunda İstanbul Arnavutköy'deki 6 katlı Merkez binasına taşınmıştır.2006 yılıından itibaren aktif olarak 5000 m2 kapalı alan içerisinde her gün Türkiye'nin her bölgesine yapılan satışlarla çıtasını yukarılara çıkaran firmamız; Otomotiv sektörünün başta olmak üzere diğer sektörlere de hitap etmek adına BİLİŞİM sektöründeki yerini almış, hizmet yelpazesini genişleterek ASLAN BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ firmasınıda faaliyete geçirmiştir. İstanbul Küçükköy Sanko Sanayi Sitesi, Kocasinan Sanayi Sitesi ve Arnavutköy'de bulunan Perakende Satış Mağazalarıylada kaliteli ve güvenli hizmetin öncü ismi olmaya devam etmektedir.

  

Aslan Kardeşler Otomotiv ve Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti.


MİSYONUMUZ

Aslan Kardeşler Otomotiv; Sektörde öncü atılımlar yaparak mevcut standartları daha da geliştirmek için, müşteri memnuniyeti merkezinde istenileni sunmayı amaç edinmiştir. Yakın gelecekte “Avrupa’nın Oto Yedek Parça Üssü” olacağını düşündüğümüz ülkemizden dünyaya oto yedek parça ihraç etmek ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile iş hayatına kolaylıklar sağlamak amacı ile çıktığımız bu yolda kaliteli, verimli, sonuç odaklı teknolojik çözümleri müşterilerimize sunarak, kullanılan ürünleri oto yedek parça sektörü alanında artı değere dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Değişen iş dünyası ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman ekibimiz ile bilgi ve teknolojiyi en mükemmel tarzda kullanıp geleceğin teknolojilerini bugünden ürünlerimize entegre ederek müşterilerimize değişen koşullara ve yeniliklere uyum sağlama yeteneği kazandırmaktır...Yeni çeşit ürünlerimizi, kaliteden ödün vermeden en ekonomik şekilde müşterilerimizin hizmetine sunarak müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve gelişen teknolojiyi Türk Oto Yedek Parça sektörüne taşımaktayız.


İLKELERİMİZ

Müşterilerimiz değerlidir.

Müşterilerimizin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak artı değer yaratmak ve "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"ni karşılamak ilk önceliğimizdir. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yanında olmak ve destek sağlamak görevimizdir.

Duyarlı, ahlaklı ve dürüst olmak ilkelerimizdir.

Çevreye ve topluma karşı duyarlı, tüm ilişkilerinde adil, dürüst, iyi niyetli, ve anlayışlı olmak, ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek ilkemizdir. Tüm faaliyetlerimizde müşterilerimize, personelimize, ortaklarımıza karşı daima dürüst davranır, doğayı ve kurum içi sosyal dengeyi koruruz.

Kaynaklarımızın gelişimini sağlamak ve daha "iyi"ye ulaşmak, hedefimizdir.

Faaliyetlerimizden kaynak yaratarak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, böylece kalitemizin, hizmet performansımızın ve kaynaklarımızın sürekli gelişimine ivme kazandırmak, ortaklarımıza kar sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak, şirket imajımızı korumak ve güçlendirmek, daima lider konumunda olmak hedefimizdir.

İnsan kaynağımız kalitemizi belirler.

Satış ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. İddialı ve yetenekli gençler için çekim merkezi olmak, yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından faydalanmak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak,Aslan Kardeşler Otomotiv'in devamlılığı için seçtiğimiz yoldur.